مهدی کروبی نسبت به آینده جنبش خوش بین است

مهدی کروبی نسبت به آینده جنبش خوش بین است و معتقد است اگر مسیر سخت و ناهموار است اما مطالبات به حق مردم در این فضا ریشه ای عمیق پیدا کرده و با بلوغ سیاسی جامعه، آینده کشور بسیار روشن خواهد بود.
فاطمه کروبی: پزشکان همسرم، معتمدین وزارت اطلاعات هستند

فاطمه کروبی در گفتگویی تفصیلی با جرس که بزودی منتشر می شود، ضمن تاکید بر خوش بینی همسرش نسبت به آینده جنبش همچنین اظهار داشت: ایشان که تجربه ۱۵ سال مبارزه قبل از انقلاب و مسئولیت های مهمی پس از انقلاب داشتند بارها می گفتند که اگر با اعتقاد و ایمان به کاری ورود کنید تحمل مصائب و سختی ها در آن مسیر بسیار آسان خواهد بود و مطمئن باشید که هیچ قدرتی در گذر زمان در مقابل قدرت یک ملت نمی تواند تاب آورد.

همسر مهدی کروبی از قاطعیت همسرش در ادامه مبارزه با استبداد موجود خبر داده و خاطرنشان می کند که “آقای کروبی گفته است زمان حکومت های خودکامه به سر آمده و حکومت ها راهی جز آشتی با مردم و اعمال اصلاحات عمیق در جهت واگذاری قدرت به مردم را ندارند”.

این حامی جنبش سبز، با شرح گوشه ای از شرایط یک سال اخیر و وضعیت نامعلوم همسرش که ممنوع الملاقات می باشد، ضمن ابراز نگرانی نسبت به اوضاع جسمانی وی خاطرنشان کرد که “در آینده در باب قصد تصمیم گیران این پرونده در نگه داشتن انفرادی آقای کروبی در حبس و محروم کردن من از ماندن و ملاقات سخن خواهم گفت .”

فاطمه کروبی همچنین اعلام کرد همسرش در “انفرادی” به سر می‌برد و پزشکان وی نیز، معتمدین وزارت اطلاعات‌اند.
 

0 نظرات:

ارسال یک نظر